Перука шатен з коротким волоссям

Наявність: В наявності
Код товару:
TW201
680,00 грн
Купити в 1 клік
Перука шатен з коротким волоссям - фото - у Дніпрі
Перука шатен з коротким волоссям - фото - у Дніпрі Перука шатен з коротким волоссям - фото - дешево Перука шатен з коротким волоссям - фото - купити Перука шатен з коротким волоссям - фото - у Львові Перука шатен з коротким волоссям - фото - у Дніпрі Перука шатен з коротким волоссям - фото - з доставкою Перука шатен з коротким волоссям - фото - у Дніпрі Перука шатен з коротким волоссям - фото - купити Перука шатен з коротким волоссям - фото - у Луцьку Перука шатен з коротким волоссям - фото - дешево
NEW
Подробиці

Перука для щоденного використання з об'ємним хвилястим волоссям темно-коричневого кольору з чубчиком.
Має середню довжину волосся з хвилястою укладкою та імітацією шкіри на проборі. Колір натуральних відтінків та якісне термоволокно створюють ефект натурального волосся і візуально і на дотик. А також потрібно відмітити, що ця перука має універсальний розмір та підійде на будь-який об'єм голови. Це можливо завдяки тому що перука гарно тягнеться по усьому об'єму та фіксується за допомогою потиличних затяжок.
Усі ці властивості шатен перуки з хвилястим волоссям робить її гарним та бюджетним варіантом для щоденного використання. 
В комплекті передбачена шапочка під перуку тілесного кольору. За допомогою цього аксесуари ви легко приховаєте своє волосся будь-якої довжини під перуку, а також компактно його розподілете. Це забезпечить більш комфортне та зручне використання перуки на протязі довгого періоду часу.
Підійде така перука з термоволокна для щоденного та регулярного використання, фотосесій, відеоконтенту, створення касплеїв, театральних вистав і т.п.
Це універсальний та якісний варіант перуки шатен з коротким волоссям за доступною ціною дійсно вартий вашої уваги!

Докладніше
Докладніше
Вага 180 г
Колір Шатен
Кольорова гама Натуральні кольори, Темні
Довжина перуки 43 см
Довжина Короткі
Наявність чубчика З чубчиком
Довжина чубчика (від темечка) 13.5 см
Наявність проділу З проділом
Наявність імітації шкіри на проділі З імітацією
Обробка високою температурою Дозволена
Структура укладки волосся Хвилі, Симетричний проділ
Комплектація Перука, Шапка-сітка на голову, Сітка для зберігання перуки, Упаковка
Система фіксації Резинка
Розмір Універсальний
Відгуки
Напишіть відгук
Ваша оцінка