Накладки для волосся (топери)

 1. Русявий топер довгий з чубчиком термо
  Русявий топер довгий з чубчиком термо
  Рейтинг:
  100%
  400,00 грн
 2. Топер блонд з чубчиком довгий прямий
  Топер блонд з чубчиком довгий прямий
  Рейтинг:
  100%
  400,00 грн
 3. Топер блонд з меліруванням короткий
  Топер блонд з меліруванням короткий
  Рейтинг:
  100%
  320,00 грн
 4. Топер блонд з меліруванням прямий довгий
  Топер блонд з меліруванням прямий довгий
  Рейтинг:
  100%
  400,00 грн
 5. Топер каштановий каре подовжене термо
  Топер каштановий каре подовжене термо
  Рейтинг:
  100%
  355,00 грн
  Немає в наявності

Хто такі топери і в чому їх зручність та практичність? Чому саме для літа? 

Топер – це спеціально створена накладка з волоссям на маківку голови. Зазвичай має систему кріплення зі шпильок які тримають топер на голові за рахунок власного волосся. Рідше – силіконові присоски, завдяки яким топер буде триматися на шкірі голови. 

З особливостей (так як і у перук) може мати імітацію шкіри голови на проділі (або ж він буде відсутній зовсім), наявність чубчика (або його відсутність), різні варіації довжини, структура волосся (пряме, хвилясте, кучеряве) та його укладка (боковий проділ чи прямий, об'єм, фігурні хвилі і т.п.). 

 

Система топеру не покриває всю волосяну частину голови, можливість сховати своє волосся як під перуку - відсутня. Але топер легко може замінити функцію повноцінної перуки або шиньйона якщо ваш колір волосся схожий з кольором волосся топера.

Варто придивитись до накладки на голову, як літній варіант перуки. Безперечна перевага топера в спекотний період над перукою –  конструкція, яка буде комфортною не зважаючи на високу температуру. Відсутність ефекту шапки - основна особливість чому саме влітку накладки на верхівку голови знайшли свою популярність. 

 

Як було зазначено раніше, закріплюється топер на голові шпильками до свого волосся. Тому тримається надійно і міцно – можна навіть стрибати та танцювати без жодних побоювань.

Зазвичай, без проблем, можна виконати несуттєві маніпуляції з укладкою волосся на накладці  – причесати чубчик в будь яке положення, додати об'єму волоссю накладки, прикрасити шпильками.

Також при потребі довжину можна підрізати. Але для таких змін рекомендуємо скористатися послугами професіоналів, щоб не зіпсувати топер. 

 

Тож, кому підійде топер і в яких випадках буде доречно купити топер:

 1. Для тих у кого відтінок волосся відповідає кольору волосся топера – варіант для щоденного носіння. Комфортний варіант для літа – не буде спекотно, як у перуці. Готова укладка волосся в будь-який час доби, для будь-якої ситуації не дивлячись на те як виглядає ваше рідне волосся. Лише одна хвилина, щоб прикріпити топер і у вас ідеальна зачіска. Бажано, щоб довжина свого волосся була коротшою або врівень з довжиною топера.  Якщо довше – це не є протипоказанням для носіння топера, адже є спеціальні топери з прорідженими кінчиками волосся, або це може зробити перукар з будь яким топером. Чи доведеться повозитися з укладкою свого волосся під топер, щоб виглядало натурально (в ситуаціях, коли хочеться отримати за допомогою топера коротше волосся ніж своє натуральне).
 2. Для тих хто має відмінний колір рідного волосся – топер підійде для фотосесії, або для комбінування нових варіантів зачіски і імітації фарбування. При носінні звичайно буде помітно не відповідність кольору волосся. Для фотосесій – бюджетний варіант, заміна потрібної перуки. Наприклад, частенько буває шукають перуку з подовженим каре, але її ціна іноді перевищує витрати на всю фотосесію. Тому в цьому випадку топер буде бюджетним варіантом. Для фото: волосся топера укладається, так щоб перекрити своє волосся і можно робити гарні фотосвітлини в бажаному образі. Також іноді виникає бажання зробити експерименти з кольором зачіски, але це не завжди добре впливає на стан волосся. Тому замість складного фарбування можна скористатись топером, і з витратами навіть меншими ніж у стиліста-перукаря, за допомогою накладки досягти бажаного ефекту.
 3. Для тих, хто має залисини або рідке волосся. Топер приховає цей нюанс і додасть об'єму зачісці. В цьому випадку накладка не обтяжує як перука і носиться комфортно. Звісно додає впевненості, що ваша зачіска виглядає ідеально.
 4. Для ситуацій коли хочете збільшити інтервали часу між фарбуванням відрослих коренів волосся. Завдяки топеру, який буде маскувати розбіжність кольору вашого волосся  можна заощадити кошти які витрачаються на часте фарбування, тим самим покращити стан свого волосся. Обзавівшись накладкою на маківку голови, ви, насамперед, отримаєте гарну зачіску на будь який випадок життя з завжди ідеальним корінням волосся. Бувають ситуації, коли є в планах перестати фарбувати волосся  і вийти на свій натуральний колір. Часто для цього відрощують близько 15 см свого волосся і в стиліста-перукаря роблять перехід між своїм кольором та фарбованим. Але ж що робити в той період, коли відростає волосся? Це справа навіть не одного місяця. А мати гарний вигляд хочеться завжди. В цьому випадку також топер буде справжньою знахідкою, адже приховати навіть 15 сантиметрів відрослих коренів волосся - це не проблема.
 5. Для створення зачісок. Вдягнувши топер можна отримати більший об'єм волосся, скомбінувати бажаний колір для створення образу і т.п. Проявивши фантазію і креатив можна отримати нові варіанти зачісок за допомогою накладки, які не потребують особливих зусиль та фінансових витрат.

 

Безперечно у топера є свої переваги та особливості, як і у перуки. В деяких випадках він буде доречнішим і практичнішим за перуку. Як мінімум - топер це завжди зручна і ідеально зачіска за одну хвилину часу.