Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком

Наявність: Немає в наявності
Код товару:
TOP502
340,00 грн
Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - з доставкою
Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - з доставкою Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - у Львові Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - у Києві Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - у Луцьку Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - купити Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - у Києві Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - у Харкові Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - у Києві Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком - фото - у Луцьку
Подробиці

Топер перука подовжене каре Клеопатра з чубчиком.

Сучасний світ вимагає від нас креативу та оригінального контенту. Тож і фотосесії стали майже повсякденним явищем. І той, кому для такої події потрібна була перука для образу Клеопатри, стикався з проблемою, що саме перука каре подовжене атрибут або ж дуже дорогий, або ж його не реально знайти з прийнятною ціною. Іноді ціна чорного каре може перевищувати навіть загальні витрати на всю фотосесію.
А як же перука для образу Ума Турман з культового фільму "Кримінальне чтиво"? Теж ще та делема, якщо хочеться, щоб було максимально наближено до оригіналу.


Тому пропонуємо вам альтернативний варіант – перука топер для волосся чорного кольору каре подовжене. Топер виконаний з термостійкого волосся та включає в себе імітацію шкіри на проділі.
Можна крутити, чи вирівнювати волосся на цій накладці, а імітація шкіри голови додає реалістичності.
Ідеально підходить для повсякденного використання якщо відтінок вашого волосся схожий на колір волосся тім'яної накладки. Ідеально підходить для випадків, коли волосся занадто рідке, або ж хочеться рідше фарбувати відрослі корені волосся. Більш детально про топери та їх особливості можна прочитати на нашому сайті.


Топер перука для повсякденного використання каре зачіска реально практична та зручна у застосуванні. Це реально той випадок, коли можна зробити зачіску за одну хвилину.


Накладка на голову з волоссям не обтяжує, легко одягається і так само просто знімається. Тім'яна накладка буде надійно триматись на голові за допомогою системи з трьох шпильок. Можна стрибати, бігати і жваво рухати головою – не обмежувати свої рухи та завжди бути впевненим, що волосяна накладка тримається міцно.

Докладніше
Докладніше
Вага 80 г
Колір Чорний
Кольорова гама Натуральні кольори, Темні
Довжина перуки 40 см
Наявність чубчика З чубчиком
Довжина чубчика (від темечка) 14 см
Наявність проділу З проділом
Наявність імітації шкіри на проділі З імітацією
Омбре Ні
Мелірування Ні
Комбінація кольорів Однотонна
Обробка високою температурою Дозволена
Структура укладки волосся Пряме, Симетричний проділ
Комплектація Сітка для зберігання перуки, Упаковка, Топер
Система фіксації Резинка, Заколки
Наявність шпильок Ні
Розмір Універсальний
Відгуки 1
 1. Оцінка
  100%
  Использую уже месяц регулярно. Виручает очень сильно. Нужно срочно вибежать по делу с дома, а причёска нет - беру готовлю с полочки.

  Відгук користувача Нина Федоровна

  Написаний

Напишіть відгук
Ваша оцінка
Схожі товари
 1. Перука чорна з афрокучерями
  Перука чорна з афрокучерями
  870,00 грн
 2. Термоперука чорна з чубчиком
  HIT
  Термоперука чорна з чубчиком
  850,00 грн
 3. Чорна перука коротка з чубчиком
  Чорна перука коротка з чубчиком
  720,00 грн
 4. Чорна довга перука з чубчиком
  HIT
  Чорна довга перука з чубчиком
  830,00 грн
 5. Перука довга чорного кольору
  Перука довга чорного кольору
  880,00 грн
 6. Перука чорного кольору хвиляста
  Перука чорного кольору хвиляста
  680,00 грн