Термо перука на сітці з довгим темним волоссям

Наявність: В наявності
Код товару:
TW273
1 500,00 грн
Купити в 1 клік
Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - з доставкою
Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - з доставкою Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - у Харкові Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - дешево Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - у Києві Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - купити Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - з доставкою Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - у Дніпрі Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - з доставкою Термо перука на сітці з довгим темним волоссям - фото - у Луцьку
Подробиці

Перука на сітці з довгим прямим волоссям темно-коричневого кольору без чубчика та з повною імітацією росту волосся виготовлена з термоволокна яке максимально імітує натуральне волосся.
Особливістю цієї перуки є те, що вона максимально натурально імітує реалістичну зачіску, волосся виглядає як натуральне та м'яке на дотик, не плутається при використанні та легке у догляді. Вам достатньо буде мати гарний гребінець з рідкими зубчиками для волосся та спрей для легкого розчесування волосся, та охайно зберігати перуку. 
Щоб одягнути перуку попереднього потрібно компактно та зручно вкласти своє волосся. Використовуйте для цього спеціальну сіточку, яка передбачена в комплекті з перукою.
Потім зафіксуйте потрібний об'єм на перуці за допомогою потиличних затяжок. І просто вдягніть перуку фіксуючи шпильки перуки в своєму волоссі. Сітка максимально натурально маскується під колір шкіри, можна додатково її загримерувати, або ж просто приховати під перуку. І все – ваша ідеальна зачіска готова для активного та довготривалого використання.
Ця перука з довгим темним волоссям виготовлена з термостійкого матеріалу, тому ви маєте можливість накрутити волосся, а потім знову його вирівняти за потребою. Використовуйте для цього термоінструменти для укладки волосся з можливістю регулювання температури до 180 °С (не більше! можна меньше).
Підійде така перука на сітці з темним довгим волоссям для театрів, створення касплеїв, відео та фото, а також може стати в нагоді для аніматорів.
І звісно це ідеальний варіант перуки для щоденного використання, просте рішення для тих хто бажає довге волосся тут та зараз без зайвих витрат.
Купити перуку з довгим прямим волоссям на сітці з оперативною відправкою на EasyWig.

Докладніше
Докладніше
Вага 330 г
Колір Шатен
Кольорова гама Натуральні кольори, Темні
Довжина перуки 105 см
Довжина Довгі
Наявність чубчика Без чубчика
Наявність проділу З проділом
Наявність імітації шкіри на проділі Без імітації
Комбінація кольорів Однотонна
Обробка високою температурою Дозволена
Структура укладки волосся Пряме, Симетричний проділ
Комплектація Перука, Шапка-сітка на голову, Сітка для зберігання перуки, Упаковка
Система фіксації Резинка, Шпильки
Наявність шпильок Так
Розмір Універсальний
Відгуки
Напишіть відгук
Ваша оцінка