Перука з хвостиками бірюзового кольору

Наявність: В наявності
Код товару:
TW265
1 400,00 грн
Купити в 1 клік
Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Харкові
Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Харкові Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Луцьку Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - з доставкою Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Києві Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - з доставкою Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - купити Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - купити Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Дніпрі Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Львові Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Дніпрі Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - дешево Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Львові Перука з хвостиками бірюзового кольору - фото - у Києві
Подробиці

Перука з хвостиками на крабіках бірюзового кольору для аніматорів та касплеїв виготовлена з якісного термоволокна та фурнітури.
Така перука складається з трьох частин: сама перука та два хвостики на крабіках. Тобто у вас є можливість носити просто перуку без використання хвостиків. В комплекті з перукою передбачена шапочка-сітка для фіксації свого волосся під перукою. Це дає можливість зручно приховати своє волосся, компактно вкласти його та запобігти сплутуванню свого волосся під час використання перуки.
Термоволокно з якого виготовлена ця перуку можна обробляти температурою до 180°С та робити укладку волосся за вашою потребою.
Перука для аніматорів з хвостиками бірюзового кольору має подовжений чубчик та закручене в локони волосся. 
Сама ж перука фіксується на голові за допомогою потиличних затяжок та має універсальний розмір. Тому підійде як для дорослого так і для дитини. Після того, як перука же одягнена – можна кріпити хвостики. Для цього розкрийте крабіки, виберіть необхідне положення на голові, та зафіксуйте їх на голові. Усе дуже просто. Ваша зачіска готова за декілька хвилин.
Гарний бірюзовий колір, має ніжний та красивий відтінок, тому така перука буде дійсно якісним доповненням вашого образу.

Докладніше
Докладніше
Вага 500 г
Колір Бірюзовий
Кольорова гама Кольорові
Довжина перуки 66-70 см
Довжина Довгі
Наявність чубчика З чубчиком
Довжина чубчика (від темечка) 24 см
Наявність проділу Без проділу
Обробка високою температурою Дозволена
Структура укладки волосся Кучері, Перука з хвостиками
Комплектація Перука, Шапка-сітка на голову, Сітка для зберігання перуки, Упаковка
Система фіксації Резинка
Розмір Універсальний
Відгуки
Напишіть відгук
Ваша оцінка