Коротка жіноча перука для щоденного використання

Наявність: В наявності
Код товару:
TW073
590,00 грн
Купити в 1 клік
Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Луцьку
Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Луцьку Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Львові Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Харкові Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Києві Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - купити Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Львові Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - з доставкою Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Києві Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Києві Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Львові Коротка жіноча перука для щоденного використання - фото - у Львові
Подробиці

Твоя впевненість буде на найвищому рівні з нашою перукою з коротким волоссям для щоденного використання.
Термо перука коротка шатен з подовженим блонд чубчиком створена для щоденного довготривалого використання, має універсальний розмір та додаткову шапочку під перуку.
Унікальність цієї короткої термоперуки в тому, що волосся імітує натуральне та легко вкладається за вашою потребою: ви можете охайно зачесати чубчик на бік, або ж додати об'єму волоссю зачісці перуки, або ж використовуйте термоінструменти для змінення форми волосся.
Зафіксуйте надійно коротку перуку шатен за допомогою потиличних фіксаторів. Перука має універсальний розмір і ступінь затяжки регулюється по потрібному об'єму. Це дуже просто та зручно! Не потрібно вагатись, та обирати потрібний розмір. Вы завжди, в будь-який момент зможете відрегулювати для потрібної фіксації перуки.
Також в комплекті є додатка шапочка-сітка для укладання свого волосся під перукою – тепер процес одягання та використання перуки є максимально комфортним.
Перука для щоденного використання теж гарно підійде, як коротка перука для театральних вистав. Також ця перука є унісекс, може бути використана як коротка шатен перука чоловіча для щоденного використання, а також як жіноча перука з коротким волоссям.
Купити перуку з коротким волоссям для щоденного використання з оперативною відправкою в день замовлення або на ранок наступного дня на EasyWig.

Докладніше
Докладніше
Вага 80 г
Колір Блонд
Кольорова гама Натуральні кольори, Світлі
Довжина перуки 23 см
Довжина Короткі
Наявність чубчика З чубчиком
Довжина чубчика (від темечка) 23 см
Наявність проділу Без проділу
Комбінація кольорів З комбінацією
Обробка високою температурою Дозволена
Структура укладки волосся Пряме
Комплектація Перука, Шапка-сітка на голову, Сітка для зберігання перуки, Упаковка
Система фіксації Резинка
Відгуки
Напишіть відгук
Ваша оцінка
Схожі товари
 1. Перука блонд з довгим волоссям 80см
  Перука блонд з довгим волоссям 80см
  890,00 грн
 2. Термостійка перука блонд довга
  HIT
  Термостійка перука блонд довга
  900,00 грн
 3. Термо перука довга блонд з омбре
  HIT
  Термо перука довга блонд з омбре
  800,00 грн
 4. Перука каре блонд
  Перука каре блонд
  220,00 грн
 5. Перука блонд подовжене каре
  Перука блонд подовжене каре
  740,00 грн