Коротка рожева перука з термоволокна

Наявність: Немає в наявності
Код товару:
TW200
680,00 грн
Коротка рожева перука з термоволокна - фото - у Луцьку
Коротка рожева перука з термоволокна - фото - у Луцьку Коротка рожева перука з термоволокна - фото - у Луцьку Коротка рожева перука з термоволокна - фото - у Львові Коротка рожева перука з термоволокна - фото - з доставкою Коротка рожева перука з термоволокна - фото - купити Коротка рожева перука з термоволокна - фото - з доставкою Коротка рожева перука з термоволокна - фото - з доставкою Коротка рожева перука з термоволокна - фото - купити Коротка рожева перука з термоволокна - фото - купити Коротка рожева перука з термоволокна - фото - дешево
NEW
Подробиці

Красива ніжно рожева перука з коротким прямим волоссям каре та чубчиком люксової якості призначеної для щоденного використання імітує справжню зачіску адже має імітацію шкіри на симетричному проборі та м'яке і приємне на дотик волосся.
Коротка рожева перука каре легка у використанні та просто змінює об'єм на потрібний. Зафіксуйте перуку на своїй голові відрегулювавши затяжку за допомогою потиличних резинок. І на протязі довгого періоду використання цього виробу будете почувати себе зручно і комфортно в перуці каре з рожевим волоссям.
Для того щоб зафіксувати своє волосся під перукою використовуйте шапочку-сітку під перуку, яка передбачена в комплекті. Використання такого аксесуару забезпечить рівномірний розподіл волосся під перукою, буде запобігати сплутуванню свого волосся та забезпечить додатковий комфорт при носінні перуки.
Перука виготовлена з якісного синтетичного термоволокна – це дає їй властивість довготривалого використання та збереження красивого виду, а також ви маєте можливість змінювати зачіску за допомогою термообробки температурою до 180°С. Перуку можна накрутити, вирівняти або зробити укладку за своєю потребою.
Ця якісно рожева перука з коротким волоссям для аніматорів або ж для щоденного використання, створення каспелеїв, театральних вистав рожева перука для фотосесій, створення відео. Перука з рожевим волоссям для дітей та дорослих адже має універсальний розмір і фіксується по об'єму голови.

Докладніше
Докладніше
Вага 155 г
Колір Рожевий
Кольорова гама Кольорові
Довжина перуки 33 см
Довжина Короткі
Наявність чубчика З чубчиком
Довжина чубчика (від темечка) 13.5 см
Наявність проділу З проділом
Наявність імітації шкіри на проділі З імітацією
Обробка високою температурою Дозволена
Структура укладки волосся Пряме, Симетричний проділ
Комплектація Перука, Шапка-сітка на голову, Сітка для зберігання перуки, Упаковка
Система фіксації Резинка
Розмір Універсальний
Відгуки
Напишіть відгук
Ваша оцінка
Схожі товари