Чохол для окулярів з карабіном

Наявність: В наявності
Код товару:
ES001
100,00 грн
Купити в 1 клік
Чохол для окулярів з карабіном - фото - у Львові
Чохол для окулярів з карабіном - фото - у Львові Чохол для окулярів з карабіном - фото - у Луцьку Чохол для окулярів з карабіном - фото - дешево Чохол для окулярів з карабіном - фото - з доставкою Чохол для окулярів з карабіном - фото - у Львові Чохол для окулярів з карабіном - фото - купити Чохол для окулярів з карабіном - фото - купити Чохол для окулярів з карабіном - фото - купити Чохол для окулярів з карабіном - фото - у Львові
Подробиці

Тож чим ще креативным можна доповнити свій LOOK? Ми живемо в такий період коли окуляри перетворились на стильний аксесуар і не завжди призначені для коригування зору, чи захисту від сонця. Настав час видозмінюватись чохлам для окулярів. Практичність і оригінальність - це саме про цей аксесуар для окулярів.


Універсальний чохол для будь яких окулярів оснащений карабіном – тому його не обов'язково носити всередені сумки або рюкзака, а можна просто зовні прикріпити до ручки торбинки. І мабуть це найголовніша перевага такого чохла, бо тобі окуляри знаходяться завжди під рукою, чи в будь який момент їх швиденько можно сховати в безпечне місце не копирсаючись довго в своїй сумці. Чіпляється чохол на сумку та отримаємо 2 в 1 - і зручну сумочку для окулярів і стильний та креативний аксесуар, який доповнює образ. Гарантуємо, що окуляри будуть дійсно надійно триматися і не випадати з чохла. Перевірено!

Матеріал – штучна шкіра.
Фурнітура – карабін, кнопка.

Заміри пропорцій:
-Карабін: 3.7×2 см
Чохол:
- Меньша ширина 13.6 см
- Більша ширина 15.4 см
‐ Меньша висота 7 см
‐ Більша висота 7.4 см
В розгорнутому стані ширина 14.5 см та 161 см.

Докладніше
Відгуки 1
  1. Оцінка
    100%
    Брал тут на сайте в комплекте с очками. Отлично подходят. Рекомендую спасибо за быструю отправку.

    Відгук користувача Виктор

    Написаний

Напишіть відгук
Ваша оцінка