Бордова коротка перука з чолкою

Наявність: В наявності
Код товару:
TW202
680,00 грн
Купити в 1 клік
Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Києві
Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Києві Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Львові Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Харкові Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Харкові Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Луцьку Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Луцьку Бордова коротка перука з чолкою - фото - дешево Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Харкові Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Луцьку Бордова коротка перука з чолкою - фото - у Луцьку
NEW
Подробиці

Яскравий настрій та креативний образ можна підкреслити за допомогою якісної перуки для щоденного використання насиченого вишневого кольору з хвилястою структурою волосся та підкрученим чубчиком. 
Коротка перука бордова виготовлена з термостійкого волокна, яке імітує натуральне волосся. Завдяки тому, що хвилясте волосся короткої бортової перуки можна обробляти температурою до 180°С ви можете змінювати укладку та зачіску перуки і отримаєте універсальний виріб, який не має обмежень по стилізації волосся. Чубчик теомоперуки з коротким вишневим волоссям можна вкласти у будь який бік, розділити по середині, або ж підстригти за потребою. Рекомендуємо скористатись послугами перукаря для стрижки волосся перуки.
Універсальний розмір. Завдяки тому, що внутрішня структура  перуки вишневого кольору – це система резинок, які гарно тягнуться по усьому об'єму вона підходить на будь-який об'єм голови. А фіксується за допомогою потиличних затяжок, які в свою чергу також регулюють об'єм  перуки. В комплекті з перукою передбачена додаткова шапочка-сітка для компактного укладання свого рідного волосся під перукою. Правильне використання додаткової шапочки забезпечить вам комфорт під час виконання перуки, більш надійну фіксацію, рівномірний розподіл волосся під перукою та запобігання його сплутування. 
Підійде така вишнева перука з коротким хвилястим волоссям для щоденного використання, адже має комфортну довжину, гарній зовнішній вигляд та імітує натуральне волосся візуально та на дотик. А більшої реалістичності вишневій термо перуці додає імітація шкіри на проділі.
Можна використовувати коротку термо перуку бортового кольору для аніматорів, адже вона має гарний насичений і яскравий колір та буде гарним доповненням костюму. А завдяки тому, що ця бордова перука з термоволокна має гарну якість вона прослужить для аніматорських заходів багато років і буде так само файно виглядати та економити ваші кошти.
Перука бордова коротка з термоволокна для театральних вистав буде гарним і надійним варіантом в створенні якісних образів та реалістичної передачі зачіски героїв п'єс.
Наша термо перука з коротким волоссям бордового кольору є якісним, та універсальними аксесуарами на будь які потреби. Обирайте перуки від EasyWig та гарантовано отримаєте швидку відправку будь-якою поштою.

Докладніше
Докладніше
Вага 160 г
Колір Бордовий
Кольорова гама Кольорові
Довжина перуки 40 см
Довжина Короткі
Наявність чубчика З чубчиком
Довжина чубчика (від темечка) 14 см
Наявність проділу З проділом
Наявність імітації шкіри на проділі З імітацією
Обробка високою температурою Дозволена
Структура укладки волосся Хвилі, Симетричний проділ
Комплектація Перука, Шапка-сітка на голову, Сітка для зберігання перуки, Упаковка
Система фіксації Резинка
Розмір Універсальний
Відгуки
Напишіть відгук
Ваша оцінка
Схожі товари
  1. Перука хвиляста довга ВИШНЕВА
    Перука хвиляста довга ВИШНЕВА
    200,00 грн
  2. Перука бордова довга хвиляста
    Перука бордова довга хвиляста
    800,00 грн