Жовто-блакитна перука

Наявність: В наявності
Код товару:
WA003
200,00 грн
Купити в 1 клік
Жовто-блакитна перука - фото - у Дніпрі
Жовто-блакитна перука - фото - у Дніпрі Жовто-блакитна перука - фото - у Львові Жовто-блакитна перука - фото - у Львові Жовто-блакитна перука - фото - у Києві Жовто-блакитна перука - фото - з доставкою
Подробиці

Представляємо тобі чудову патріотичну перуку від магазину EasyWig!

Перука має дизайн із двокольоровою композицією. Половина волосся перуки виконана у яскравому жовтому кольорі, що символізує сонце та радість, а інша половина – у насиченому блакитному кольорі, що нагадує ясне небо та свободу.

Структура перуки – густі кучері, які надають йому неповторного образу, на кшталт зачіски ангела.
Локони карнавальної перуки нагадують афро-кучері, які створюють гарний об'єм зачіски.

Якість перуки патріотичної від EasyWig не підлягає сумніву – густе волосся, насиченість кольорів, зручна внутрішня шапочка.

Будь готовий до будь-якого карнавалу, тематичної вечірки чи свята з цією українською патріотичною перукою від EasyWig. Він допоможе тобі виділитися з натовпу і зробити акцент на своїй індивідуальності, одночасно висловлюючи любов і гордість до своєї країни.

Не втрачай нагоди придбати цю приголомшливу перуку. Замов його прямо зараз у нашому магазині EasyWig і втілюй свої найсміливіші образи! Будь впевнений, що з цією перукою ти набудеш яскравості та унікальності на кожному заході.

Докладніше
Докладніше
Кольорова гама Кольорові
Обробка високою температурою Не рекомендована
Структура укладки волосся Кучері
Комплектація Перука
Система фіксації Резинка
Розмір Універсальний
Відгуки
Напишіть відгук
Ваша оцінка